IV Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
31.03.2019 r.

.

  1. Czwarta niedziela Wielkiego Postu – wskazuje dobitnie, że połowa okresu paschalnego przygotowania jest już za nami. Warto zatem zrobić pewne podsumowania i zastanowić się, czy postąpiłem na drodze nawrócenia i przemiany oraz podjąć jeszcze większy wysiłek, by dobrze wykorzystać przeżywany okres liturgiczny
  2. Usłyszeliśmy w Ewangelii jedną z najpiękniejszych przypowieści – przypowieść o miłosiernym Ojcu. Bóg, jak ojciec z przypowieści, czeka na każdego z nas, pragnie naszego powrotu. Nie bójmy się przyjść do Niego z naszą słabością i grzechem. On codziennie na nas czeka w sakramencie pokuty i pojednania, by nas oczyszczać z grzechu i przytulić do swojego kochającego Serca.
  3. W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.: 17:30, zaś w niedzielę, na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz.: 17:30, a po nich bezpośrednio Msza św.
  4. Za udział w każdym z tych nabożeństw możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Możemy go ofiarować za siebie lub za zmarłych. Nie zaniedbujmy korzystania z tego skarbca łaski.
  5. W następną Niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po mszy św. o godz.: 9:00.
  6. Zachęcam wszystkich do udziału w codziennej Mszy Świętej o godz. 18:00. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. Zwracam się z prośbą o wsparcie na zakup organów do naszej świątyni.
  8. Dziś puszka przeznaczona jest wsparcie żołnierza dlatego przed kościołem ofiary do puszki będą zbierać żołnierze.
  9. Wszystkim dziękuję za życzliwość, modlitwę, składane ofiary oraz wszelką pomoc – Bóg zapłać.